Rolovacie priemyselné brány

rolovacie_brany

MODERNÉ BRÁNY NAVRHNUTÉ PRE NÁROČNÝCH UŽÍVATEĽOV

FUNKČNOSŤ A BEZPEČNOSŤ

  1. Hliníkové koľajničky sú montované vnútri miestnosti pozdĺž bočných hrán otvoru, sú vybavené štetinovým tesnením a klzákmi.
  2. Núdzové otváranie brány v prípade, keď chýba elektrický prúd, sa brána môže ľahko otvoriť ručne pomocou kľuky, alebo reťazového prevodu ktorý sa nachádza na servomotore.
  3. Krytky zaručujú odstup medzi profilmi počas navíjania plášťa brány, vďaka čomu je práca brány tichá a životnosť profilov sa značne predlžuje.
  4. Presklený hliníkový profil je to dodatočné presvetlenie miestnosti. Presklenia sú umiestnené po celej šírke a harmonizujú so vzhľadom brány.
    Ventilovaný profil z perforovaného plechu znamená dodatočnú ventiláciu vzduchu.
  5. Profil AW 100 ľahký hliníkový profil vyplnený bezfreónovou polyuretánovou penou.
  6. Okrajová bezpečnostná lišta je montovaná na spodnom tesnení, v prípade nárazu na prekážku sa brána okamžite zastaví a vráti sa späť do otvorenej polohy.

VZORY BRÁN

BRÁNA BR-100

BRÁNA BR-100 – príklad presklenia

BRÁNA BR-100 s ventilačným profilom

VARIANTY ZÁSTAVBY

ROLOVACIA BRÁNA - ● montáž vonku v boxe ● montáž z vnútra v čiastočnom boxe

Vonkajšia montáž
Pohon SI 17, SI 25, SI 40

Vonkajšia montáž
Pohon SI 55, SI 75

Vnútorný kryt hriadeľa

VONKAJŠIA MONTÁŽ

Variant montáže zvonku nájde využitie všade tam, kde podmienky zástavby znemožňujú montáž vnútri miestnosti (napr. V prípadoch, keď chýba dostatočný preklad alebo priestor po stranách). Podmienkou vonkajšej montáže pohonu je zabezpečenie mechanizmu proti negatívnemu pôsobeniu atmosferických podmienok boxom.

Box zakrýva systém pohonu. Takéto riešenie umožňuje bezpečnú montáž brány na vonkajšej strane garážového otvoru.
Konštrukcia sa skladá z hliníkového trupu uzavretého bočnými oceľovými krytmi, montovanými na oceľové vzpery. Box je k dispozícii vo farbách RAL 8019 alebo RAL 9010, a voliteľne je možný náter na ľubovoľnú farbu zo vzorkovníka RAL.

Box môže byť používaný tiež vo vnútri miestnosti, ak to umožňujú podmienky zástavby.

Pozor! V prípade tohto typu montáže sa konkávna strana profilu stáva stranou, ktorá je vidieť zvonku. Navyše sú v tejto situácii zdroj napájania, riadiaca centrála a krútený kábel (Hranová ochranná lišta), montované vnútri miestnosti.
Pre pohony SI 17, SI 25, SI 40 je núdzové otváranie k dispozícii výhradne prostredníctvom kľuky pre núdzové otváranie. Pre pohony SI 55, SI 75 je núdzové otváranie k dispozícii vo variantoch reťazový prevod alebo kľučka núdzového otvárania.

VNÚTORNÝ KRYT HRIADEĽA

Pri montáži pohonu zvnútra miestnosti odporúčame použiť čiastočný kryt navíjacieho hriadeľa, ktorý tak tvorí ochranu pohonného hriadeľa. Vyrábaný je z hliníkového horného a dolného veka vo farbách RAL 8019 alebo RAL 9010. Ako doplnkový variant je možný náter krytu na farbu totožnú s bránou. Veká sú montované na pozinkované oceľové vzpery.

Opýtaj sa čokoľvek

KONTAKT


Fakturačné údaje

POPON s. r. o.
Letná 2402/18 069 01 Snina
IČO 53223691
DIČ 2121309707
IČ DPH SK2121309707

Mapa

Po - Pi: 9:00 - 16:00

F
F
Invalid username, no pictures, or instagram servers not found
Invalid username, no pictures, or instagram servers not found