Posuvné dvere

POSUVNÉ DVERE - Oknoplast

POSUVNÝ SYSTÉM PSK

posuvne-dvere-do-domu

Svetlo je dôležitým aspektom, ktorý vplýva na kvalitu vnútorného prostredia. Presvetlenie dokáže zmeniť vzhľad interiéru prakticky hneď, o čo sa postarajú veľké presklené plochy. Funkčnosť posuvných dverí PSK navyše šetrí priestor a umožňuje pohodlný prechod na terasu.

Posuvné dvere PSK rozdeľujeme na sklopno-posuvné (PSK, PSK-Z) a odstavno-posuvné (PSK Atrium). Oba systémy umožňujú pohodlné presúvanie krídla so šírkou až 1,6 m, čo vytvára prechodovú šírku 1,5 m. Posuvné dvere PSK sú dostupné vo všetkých okenných systémoch Oknoplast.

POSUVNÝ SYSTÉM HST

terasove-dvere-kosice
terasove-dvere

Zdvižno-posuvné dvere HST umožňujú docieliť mimoriadne rozmerné presklené plochy. Celková plocha konštrukcie môže dosiahnuť až 13,8 m², vďaka čomu do interiéru preniká veľké množstvo prirodzeného denného svetla.

Ovládanie veľkorozmerných krídel si pritom vyžaduje len nepatrnú silu, čo umožňuje pohodlný prechod na terasu. Krídla sa pohybujú na samostatných vodiacich lištách, vďaka čomu sa pri otváraní zasúva jedno krídlo za druhé.

IZOLÁCIA

Zdvižno-posuvné dvere HST je možné zaskliť izolačným trojsklom (koeficient prestupu tepla Ug = 0,7 W/m²K) alebo dvojsklom (Ug = 1,0 W/m²K). Pre zlepšenie tepelnoizolačných vlastností a miminalizovanie rosenia skiel odporúčame použiť teplý dištančný rámček.

ODOLNOSŤ

Odolnosť a dlhodobú životnosť zabezpečuje profil triedy A (najvyššia dostupná), ktorý má vonkajšie steny s hrúbkou 3 mm, ako aj pozinkované oceľové výstuhy s primeranou hrúbkou a geometriou.

ESTETIKA

Posuvné dvere HST sú dostupné v plnej farebnej palete Oknoplast, čo umožňuje ich harmonické zosúladenie s oknami. Veľké presklené plochy dodajú neopakovateľný charakter interiéru a vhodne dotvoria fasádu domu.

KOMFORT

Na posunutie krídla stačí aj nepatrná sila, čo zabezpečuje pohodlné otváranie. Pre zvýšený používateľský komfort je možné doobjednať motorový pohon otvárania dverí. Rodiny s deťmi a najmä staršie či imobilné osoby ocenia možnosť hliníkového prekrytia prahu.

Dizajnové dielcemoderne_plotydvere-sninaInteriérové dvere
Opýtaj sa čokoľvek

KONTAKT


Fakturačné údaje

POPON s. r. o.
Letná 2402/18 069 01 Snina
IČO 53223691
DIČ 2121309707
IČ DPH SK2121309707

Mapa

Po - Pi: 9:00 - 17:00

Tvoj Interier

www.tvojinterier.sk

F
F
Invalid username, no pictures, or instagram servers not found
Invalid username, no pictures, or instagram servers not found