Plastové okná

OKNÁ Oknoplast

Každé okno má originálny charakter vďaka autorskému tvaru profilu a jeho úžitkovým vlastnostiam. Pri každom type okna existuje vysvetlenie, prečo vám ušetrí na poplatkoch za vykurovanie, prečo je odolné a bezpečné, čo vplýva na jeho estetiku a čím sa dizajnovo odlišuje od konkurencie.

PIXEL je najnovším autorským okenným systémom Oknoplast. Vyznačuje sa unikátnym hranatým tvarom profilu a zasklievacích líšt, doteraz nevídaným na trhu s plastovými oknami. PIXEL predstavuje spojenie elegancie, estetickosti a moderných technológií, ktoré zabezpečujú až o 22% viac svetla v interiéri. Vďaka zníženej pohľadovej výške zostavy (108 mm) a zväčšenej ploche skla, v porovnaní s bežnými oknami, preniká do interiéru väčšie množstvo slnečnej energie, čo umožňuje zníženie nákladov na vykurovanie.

Okno PIXEL je možné zaskliť dvojsklom alebo trojsklom. Pri použití trojskla a teplého rámika Warmatec dosahuje okno vynikajúci parameter Uw = 0,8 W/m²K.

Kompletný vzorkovník a reálne prierezy okien na našej prevádzke.

7komorový profil triedy A, stavebná hĺbka 82 mm, 3 celoobvodové tesnenia a inovatívne izolačné trojsklo 4 Xglass, zabezpečujú minimalizovanie tepelných strát, pričom umožňujú realizovanie konštrukcií s veľkou plochou zasklenia.

Hodnotu okna zvyšuje patentované zaoblenie profilu krídla a esteticky vyhotovené detaily, napr. zvary na nitku pri farebných oknách.

Kompletný vzorkovník a reálne prierezy okien na našej prevádzke.

okna-pre-pasivne-domy

Okno Winergetic Premium Passive spĺňa prísne podmienky certifikácie pre pasívne stavby. V tomto okne, ako prvý výrobca Oknoplast, umiestnil unikátnu tepelnú bariéru SpaceBlock, ktorá pozostáva z vrstvy aerogélu v ráme a polyuretánovej peny v krídle.

O izoláciu a trvácnosť sa stará masívny profil triedy A, 3 celoobvodové tesnenia či okenné kovanie Maco dESIGN+.

Kompletný vzorkovník a reálne prierezy okien na našej prevádzke.

PROLUX je najnovším autorským okenným systémom Oknoplast. Dizajnovo nadväzuje na Platinium – prvé okno na trhu so zaobleným profilom krídla v interiéri. PROLUX sa vyznačuje najmä zoštíhleným profilom a centrálnou kľučkou pri štulpových oknách, čo prirodzene zväčšuje plochu zasklenia.

V kombinácii s modernými izolačnými sklami, prepúšťa okno PROLUX do vašej domácnosti viac svetla, čo prispieva k vnútornej pohode a lepšej energetickej bilancii.

Kompletný vzorkovník a reálne prierezy okien na našej prevádzke.

Okná KONCEPT sa vyznačujú klasickým hranatým tvarom. Profil triedy A, výstuže z pozinkovanej ocele s uzavretým profilom v ráme, tesnenia EPDM a okenné kovanie Maco dESIGN+ zabezpečujú odolnosť a precíznu funkčnosť celej konštrukcie.

Okenný systém KONCEPT umožňuje opláštenie vonkajších častí rámu, krídla aj stĺpikov hliníkovými krytmi (tzv. ALU-klipmi).

Kompletný vzorkovník a reálne prierezy okien na našej prevádzke.

DOPLNKY K OKNÁM - žalúzie, sieťky, parapety

HORIZONTÁLNE ŽALÚZIE

ISSO retiazka

ISSO retiazka patrí medzi najžiadanejšie a najpredávanejšie produkty v oblasti tieniacej techniky. Má moderné prevedenie a je určená pre všetky typy plastových a drevených okien.

Celotieniacim mechanizmom, umiestneným v podobe otvorov na zadných stranách lamiel, je minimalizovaná priepustnosť svetla do interiéru. Jednoduchý systém ovládania pomocou retiazkovej žalúzie umožňuje veľmi ľahkú reguláciu intenzity prenikania svetla do interiéru.

Jednoduchá montáž, cenová dostupnosť a minimálna údržba sú ideálnym riešením pre všetky interiéry. Ak k tomu pridáme aj širokú paletu farebných odtieňov nosných rámov a lamiel, je zaručené, že u nás nájdete to, čo pre Vaše okná hľadáte a potrebujete.

ATYPICKÉ ŽALÚZIE

Atypické žalúzie sú moderným doplnkom interiérov domov a montujú sa na okná v atypickom prevedení. Atypickú žalúziu je možné vyrobiť vo všetkých prevedeniach s výnimkou medzisklenej žalúzie.

atypicke_zaluzie_kosice

VERTIKÁLNE ŽALÚZIE

NATURE CONCEPT

Nature Concept je najnovším a najmodernejším trendom pre interiér domácností, kancelárií, konferenčných miestností, kaviarní a reštauračných zariadení. Tento typ látky je vyrobený z prírodných materiálov. Látky Nature Concept patria do skupiny vertikálnych látok a podobne ako aj vertikálne látkové žalúzie, je ich ovládanie veľmi jednoduché- pomocou šnúry a retiazky.

KLASICKÉ VERTIKÁLNE ŽALÚZIE

Vertikálne žalúzie sú nezameniteľným bytovým doplnkom všade tam, kde sa kladie vyšší dôraz na estetický dojem interiéru. Spĺňajú najvyššie estetické kritériá funkčnosti a kvality aj najnáročnejšieho zákazníka.

Ponúkame ich v pestrej farebnej škále. Ovládanie je veľmi jednoduché, a to pomocou šnúry a retiazky. Vertikálne žalúzie sa skladajú z nosného profilu v bielej farbe, zvislých polyesterových lamiel zavesených na horných jazdcoch pomocou držiakov z plastu v stálofarebnom, nezrážanlivom a antistatickom prevedení.

ŠNÚRKOVÉ VERTIKÁLNE ŽALÚZIE

Šnúrkové vertikálne žalúzie sú vhodné do domácností, kancelárií, predajní, barov či kaviarní. V rámci farebnej škály je ich dostupnosť orientovaná až na 27 farebných odtieňov, ktoré umožňujú široký pestrofarebný výber každému zákazníkovi.

Voľná priechodnosť medzi šnúry vertikálnej žalúzie zabezpečuje bezproblémový prístup k dverovému systému.

Fantázií sa medze nekladú, a preto je nesmiernou výhodou možnosť striedania a kombinovania farieb žalúzií. Strapce dodávame v šírke 89 mm a dĺžke 3000 mm, takže zákazník si na mieste zvolí poradie, výšku strapcov a skráti na požadovaný rozmer nožnicami.

PLISSÉ ŽALÚZIE

Plissé sú jedninečným a veľmi jednoduchým systémom pre tienenie vo vašom interiéri. Žalúzia je zložená z plisovanej látky vo viac ako 250-tich odtieňoch farieb a hliníkového nosníka ponúkaného v 12-tich odtieňoch hornej a spodnej časti. Tento zabezpečuje jednoduchú ovládateľnosť a čo je hlavné, širokú flexibilitu v nastavení polohy pre tienenie.

Oplotenia pre domovoplotenie_kosice_plotymoderne_plotyDizajnové dielce
Opýtaj sa čokoľvek

KONTAKT


Fakturačné údaje

POPON s. r. o.
Letná 2402/18 069 01 Snina
IČO 53223691
DIČ 2121309707
IČ DPH SK2121309707

Mapa

Po - Pi: 9:00 - 17:00

Tvoj Interier

www.tvojinterier.sk

F
F
Invalid username, no pictures, or instagram servers not found
Invalid username, no pictures, or instagram servers not found