Parapety TOPSET

Parapety TOPSET

Na výrobu parapetov sa používa vlhkuodolná drevotrieska v klasifikácii E1, P5 (predtým V100). Drevotrieska spĺňa všetky prísne kritériá pre výrobu vnútorných okenných parapetov. Tento materiál je “telom” parapetu, a práve preto spĺňa vlastnosti, ako je vysoká odolnosť proti vode – tzn. nenabobtnáva a zostáva vo svojej hrúbke rovnaký.

Na hornej strane parapetu je CPL laminát hrúbky 0,6 mm. Tieto lamináty sú opatrené špeciálnou ochrannou vrstvou overlay, ktorá dodáva parapetom nadštandardnú odolnosť proti oderu. Táto vrstva sa bežne používa aj na pracovné dosky, preto je tu zaručená pevnosť, tuhosť a odolnosť laminátu.

Na spodnej strane parapetov je špeciálna impregnovaná vrstva, ktorá je vode nepriepustná a má vysokú priľnavosť na lepiacu penu pri montáži.

PREVEDENIE PARAPIET

Výhody:

  • najväčší výber profilov v Európe
  • maximálna šírka parapetu až do 1000 mm
  • najvyššia kvalita vlhku odolnosti P3, P5
  • vysoká pevnosť a tuhosť – životnosť
  • malá tepelná rozťažnosť
  • odolnosť povrchu voči chemikáliám
  • flexibilná reakcia na akúkoľvek požiadavku
    interiérových firiem či architektov

Standard

Parapet Standard

Určený pre všetky typy interiérov. Široká kolekcia základných dekorov umožňuje z parapetov vytvoriť dekoratívny prvok interiéru a spolu s ďalšími nadštandardnými dekormi vytvára priestor pre individuálne riešenie.

Exclusive

Parapet Exclusive

Či už nová výstavba alebo rekonštrukcia – parapety musí spĺňať najvyššie štandardy. Moderný dizajn a ponúkané dekory sú atraktívne nielen pre modernú architektúru.

Design

Parapet Design

Profil Design je nový profil s menším rádiusom, ktorý je vhodný do všetkých typov interiérov. Parapety TOPSET Design sú vyrobené z vlhkuodolného jadra na báze dreva. Zodpovedajú predstavám architektov, projektantov, interiérových firiem aj najnáročnejších zákazníkov o kvalitnom a moderným parapetu.

Long

Parapet Long

Prednosťou týchto parapetov je výška nosa, ktorá dodáva parapetu luxusný vzhľad a umožní aj zakrytie pôvodného parapetu pri rekonštrukciách.

Linear

Parapet Linear

Systém TOPSET Mont rieši pomocou kovovej konzoly, ktorá je súčasťou dodávky, uchytenie parapetu a súčasne rozvodov elektrických a dátových káblov (káblový tunel). Je určený pre priemyselné haly, do kancelárskych objektov a na miesta, kde nie je možné použiť štandardné osadenie parapetu na murivo.

Style

Parapet Style

Prednosťami parapetu Style sú výška a tvar nosa, ktorý dodáva parapete masívny vzhľad. Je preto vhodný aj do rustikálne ladených priestorov. TOPSET Style je zaujímavým riešením pre objekty, kde nie je možné odstrániť starý parapet.

Slim

Parapet Slim

Okenný parapet Slim vám ponúka štíhle prevedenie tam, kde to vyžaduje architektonický zámer alebo technické možnosti stavby.

Natur

Parapet Natur

Dyhované parapety TOPSET Natur zodpovedajú predstavám architektov, interiérových firiem aj najnáročnejších zákazníkov o prírodnom vzhľade parapetov. Vďaka kvalitnému spracovaniu a použitie prírodné dyhy sa z parapetu stáva neprehliadnuteľný a krásny interiérový prvok.

Systém predĺženej okennej parapety

Skrytý radiátor, možnosť sedenia a relaxácie pri okne…

Parapetná doska miesto police, možnosť sedenia pri okne…

Jedálny stolík z okennej parapety…

Písací stôl z parapetnej dosky…

Využitie parapety aj ako barový stôl…

Dekory, prierezy a varianty Vám radi ukážeme v našom showroome. 

vzorkovník
Brány pre domovgarazove-brany-pre-domov-kosice
Opýtaj sa čokoľvek

KONTAKT


Fakturačné údaje

POPON s. r. o.
Letná 2402/18 069 01 Snina
IČO 53223691
DIČ 2121309707
IČ DPH SK2121309707

Mapa

Po - Pi: 9:00 - 16:00

F
F
Invalid username, no pictures, or instagram servers not found
Invalid username, no pictures, or instagram servers not found