Betónové Produkty

Kaiser betón – betónové výrobky

Spoločnosť Kaiser pôsobí na trhu so stavebninami už viac ako 20 rokov. Firma sa venuje výrobe a predaju betónových tvárnic, platní, zámkovej dlažby a ďalších výrobkov z betónu pre stavebniny a stavebné firmy. Vyberte si z ponuky betónových tvárnic a výrobkov pre vašu stavbu a záhradu. K dispozícii sú tvárnice pre stavbu oporných konštrukcií (aj pre stratené debnenie), nosných múrov a nenosných priečok, bazénov, ako aj murovací systém Cheops pre ploty a dekoračné prvky v exteriéri. Súčasťou ponuky je aj zámková dlažba v rôznych farebných prevedeniach.

Stĺpiková tvárnica

Stĺpiková tvárnica

Používa sa pri stavbe stĺpov na plot alebo pri oporných stĺpov.

Murovací systém Cheops

Cheops

Cheops je suchý murovací systém pre originálny vzhľad oplotenia, schodov, múrov a iných dekoračných stavebných prvkov na pozemku. Pri stavbe oplotenia s tvárnicami Cheops nie je potrebná žiadna výplň betónom, ani železom. Napriek tomu je stavba pevná a odolná voči vonkajším vplyvom a poveternostným podmienkam.

Plotová tvárnica s drážkou

Plotová tvárnica s drážkou

Sa používa na stavbu plotov a  múrov. Tento plot už nemusíte stierkovať, čím si ušetríte  čas a finančné náklady. Drážky v tvárniciach dodávajú plotu elegantný vzhľad.

Šalovacie tvárnice

Šalovacie tvárnica

Šalovacie tvárnice sú vhodné predovšetkým na stavbu oporných konštrukcií. Vďaka celkovej odolnosti a kvalite spevnenia ponúkajú široké možnosti a realizáciu.

Betónové platne

Betónová platna

Použitie betónových platní je variabilné – je možné ich umiestniť na záhradné terasy, chodníky, schody a rôzne cestičky v exteriéri.
Navyše plnia nielen praktickú funkciu, ale takisto estetickú. Napríklad betónová zatrávňovacia platňa, ktorá sa môže použiť ako parkovacia plocha, zároveň umožňuje plynulý rast trávy cez jednotlivé otvory. Výsledkom je plne využiteľná plocha pri zachovaní záhradného vizuálu, ktorý citlivo dotvára

Odtokový žľab sivý

Odtokový žľab sivý

Betónové obrubníky

Betónové obrubníky

Plnia deliacu funkciu medzi rôznymi plochami, ktoré sú viac zaťažované. Využíva sa tiež napr. na ukončenie a ohraničenie prevýšení chodníkov, záhradných ciest, terás, príjazdovych a parkovacích plôch.

Betónová dlažba

Betónová dlažba

Zámková dlažba má veľké uplatnenie pri spevnení plochy v záhradnej architektúre. Pre svoj atraktívny vzhľad je čoraz viac využívaná. Obľúbené je použitie na záhrade alebo na terase – plochy je možné vydláždiť nielen v jednoliatom vzhľade, ale takisto sa dajú vytvárať rozličné vzory.

podlahy-kosicePodlahy
Opýtaj sa čokoľvek

KONTAKT


Fakturačné údaje

POPON s. r. o.
Letná 2402/18 069 01 Snina
IČO 53223691
DIČ 2121309707
IČ DPH SK2121309707

Mapa

Po - Pi: 9:00 - 16:00

F
F
Invalid username, no pictures, or instagram servers not found
Invalid username, no pictures, or instagram servers not found