Modest

BRÁNA A BRÁNKA MODEST

Brána a bránka Modest je systémové riešenie určené pre domácnosť a priemysel. V súprave s bránou alebo bránkou sú nosné stĺpiky, súprava závesov a zámkov. Zabezpečené proti korózii žiarovým zinkovaním alebo systémom Duplex: žiarové zinkovanie + polyesterový povlak.

Brány a bránky Modest sa výborne osvedčujú vo všetkých druhoch súkromnej, verejnej alebo priemyselnej činnosti. Brány sú montované okolo pozemkov, v záhradách, parkoch, školách, škôlkach, na tržniciach atď.

Konštrukcia brány a bránky navrhnutá z profi lov s prierezom 40×40 mm. V krídle je použitá súprava závesov a zámku. Pri dvojkrídlových brán je navyše západka s dorazom. Krídlo brány a bránok je vyplnené panelom ohradenie Vega B. Panely sú zvarené z drôtu o priemere 5 mm. Panel je privarený ku konštrukcii pri pohľade zvonku. Stĺpiky brán a bránok tvorí integrálnu časť výrobku. Stĺpiky sú upravené pre záťažové požiadavky celej konštrukcie. Stĺpiky majú plastové striešky. Pre výrobu stĺpikov sú použité profily o prierezoch: 80×80 mm.

KOMPLEXNÝ SYSTÉM PRIEMYSLOVÝCH OPLOTENÍ

Oplotenie WIŚNIOWSKI predstavuje systémové riešenie, ktoré zaručuje komplexné zabezpečenie pozemku. V ponuke pre individuálne stavebníctvo a pre priemysel je moderné oceľové, profilové zábradlie, tak aj panelové zábradlie. Charakterizuje pevnosť, kvalitu a odolnosť, ktoré nevyžadujú eleganciu a štýl. Komplexná ponuka WIŚNIOWSKI je veľká pomoc pri uzavretí daného objektu a starostlivosť o jeho bezpečnosť a vzhľad. Využite plnú ponuku a vytvorte si vlastnú záhradu.

Systémové ohradenie s dvojkrídlovými vrátami a bránkou MODEST – výplň mrežovým panelom Vega B

Systémové ohradenie s dvojkrídlovými vrátami a bránkou MODEST – výplň mrežovaným panelom Vega B. Pre brány a bránku MODEST je možné tiež použiť mrežový panel Vega B Light

Štandardné farby:

Systém DUPLEX

Spojenie vlastností zinkového povlaku a lakovaného povlaku v systéme DUPLEX do značnej miery umožňuje predĺžiť dobu užívania ohradenia WIŚNIOWSKI. Po celú dobu bez ohľadu na počasie máme istotu, že oplotenie WIŚNIOWSKI bude vyzerať esteticky.

Vráta a bránky sú k dispozícii vo verzii so žiarovým pozinkom alebo pozinkované a potiahnuté olyesterovou farbou. Štandardne sú k dispozícii vo farbách: RAL 6005 MAT, RAL 7016 MAT.

Zelená | RAL 6005

Grafitová | RAL 7016

Opýtaj sa čokoľvek

KONTAKT


Fakturačné údaje

POPON s. r. o.
Letná 2402/18 069 01 Snina
IČO 53223691
DIČ 2121309707
IČ DPH SK2121309707

Mapa

Po - Pi: 9:00 - 16:00

F
F
Invalid username, no pictures, or instagram servers not found
Invalid username, no pictures, or instagram servers not found